دوره های جامع تکوان۲۴

Collaboration

دوره جامع آموزش صفر تا صد سیسکو Collaboration

شرکت سیسکو به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه شبکه در این حوزه شناخته شده می باشد و راه کارهایی را برای راه اندازی شبکه های IP Telephony و ویدیو کنفرانس ارائه داده است و برای تکنولوژی های خود نیز دورهای Collaboration را تعریف کرده کرده است دوره جامع Collaboration سیسکو یک دوره جامع در زمینه IP Telephony می باشد که شما را به یک متخصص حرفه ایی در این زمینه تبدیل می کند و بدلیل نیاز بازار دنیا به این تخصص شما بازار خوبی را با درآمد بالا خواهید داشت در این دوره شما با مفاهیم اولیه آشنا خواهید شد و سپس وارد مباحث تخصصی تر IP Telephony خواهیم شد و دوره به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی برگزار خواهد شد.

لینوکس

دوره جامع آموزش صفر تا صد لینوکس

امروزه بیش از ۷۰ درصد سرور های دنیا برپایه سیستم عامل لینوکس کار می کنند. علاوه بر آن، طیف وسیعی از حرفه های مربوط به IT نیاز به دانش لینوکس دارند. اگر میخواهید دانش لینوکس خود را کامل کنید و بتوانید بصورت کاملا حرفه یک سیستم عامل لینوکسی را مدیریت کنید، این دوره مناسب شماست.

تست نفوذ شبکه

دوره جامع آموزش صفر تا صد تست نفوذ شبکه

این دوره یکی از پکیج های کامل و جامع در زمینه تست نفوذ شبکه به همراه مثال های کاربردی می باشد شما بعد از گذارندن این دوره آمادگی لازم برای کار در زمینه تست نفوذ شبکه را خواهید داشت از آنجایی که برای گذارندن این دوره نیاز به دوره های Network+ و CCNA می باشد لذا ما برای کوتاه کردن راه و هزینه این دوره ها را به عنوان هدیه در این پکیج قرار داده ایم تا دیگر نیازی به گذراندان این دوره ها نباشد بنابراین تمام مواردی که شما برای این دوره جامع نیاز دارید در این پکیج قرار داده شده است.

Enterprise Pack

دوره جامع آموزش سیسکو Enterprise Pack

اکثر شرکت ها و سازمان ها از تجهیزات و تکنولوژی های شرکت سیسکو استفاده می کنند برای راه اندازی و نگهداری شبکه های Enterprise به متخصصین Enterprise نیاز هست که به همین منظور شرکت سیسکو دوره هایی را برای آماده سازی افراد برای شبکه های Enterprise سیسکو طراحی کرده که به دوره Enterprise معروف هستند دوره Cisco Enterprise Pack یک دوره جامع از CCNA تا CCNP Enterprise می باشد که شما را برای متخصص شدن برای شبکه های Enterprise سیسکو آماده می کند.

سیسکو

دوره جامع آموزش صفر تا صد سیسکو Security Pack

امروزه یکی از بیشترین سرمایه گذاری هایی که در هر شرکت و سازمانی انجام می شود در حوزه امنیت می باشد شرکت ها برای جلوگیری از حملات سایبری هزینه های زیادی می کنند و شرکت های بزرگی مانند سیسکو تجهیزات و راه کارهایی را در این زمینه ارائه می دهند راه کارهایی مانند استفاده از فایروال و سنسورها و … شرکت سیسکو برای همین منظور دوره هایی را هم برای امنیت تعریف کرده که این دوره ها از CCNP Security تا CCIE Security می باشد که هدف آنها ارائه راه کارها در زمینه دفاع سایبری می باشد و دلیل نیاز سازمان ها به امنیت اهمیت یادگیری دوره های امنیتی سیسکو را بالا برده است از طرف دیگر بدلیل اینکه این دوره ها به ندرت برگزار می شوند و یا اگر هم برگزار شوند در سطح مقدماتی برگزار می شوند باعث شده تا در زمینه امنیت سیسکو متخصصین کمی وجود داشته باشد به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم که دوره Cisco Security Pack را که از CCNA Security تا CCIE Security هست را تعریف کنم دوره ایی که جامع باشد و شامل تمامی تکنولوژی ها و دوره های امنیتی سیسکو باشه.

دیفنس پک

دوره جامع آموزش صفر تا صد SANS Cyber Defense Pack

این دوره یک پکیج آموزشی شرکت SANS بزرگترین کمپانی آموزشی امنیت در دنیا می باشد این پکیج از ۲ دوره SANS تو حوزه Cyber Defense تشکیل شده است که شامل SANS 503 و SANS 511 می باشد دوره SANS 503 درباره سیستم تشخیص نفوذ می باشد و برای شناسایی حملات می باشد شما در این دوره با جزئیات پروتکل ها در سطح هدر آشنا می شوید و با آنالیز ترافیک مخرب و انواع حمله توسط ابزارهای TCPDump و Wireshark و Snort و … آشنا خواهید شد بنابراین در این دوره یاد خواهید که چطور با استفاده از ابزارها و تکنیک های موجود ترافیک مشکوک و مخرب را آنالیز و شناسایی کنید در ادامه در این پکیج دوره SANS 511 قرار دارد هدف این دوره معرفی معماری های جدید شبکه و لایه کلاینت ها می باشد در این قسمت شما یاد خواهید گرفت که علاوه بر لایه Defense خود که شامل تجهیزات فایروال و سنسور و دیگر تجهیزات امنیتی می باشد لایه شناسایی امنیت یا همان Detective را هم تقویت و پیاده سازی کنید این پکیج به صورت پروژه محور می باشد.

Python Course Banner

دوره جامع آموزش برنامه نویسی پایتون

امروزه با وجود زبان برنامه نویسی پایتون و ابزار های متنوعی که برای این زبان ساخته شده است، شما به سادگی می تواند تقریبا در هر حوزه ای از این زبان استفاده کنید و از آن بهره مند شوید. از پایتون می توانید در شبکه، امنیت، دیتابیس، وب، هوش مصنوعی و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید. پیش تر در مقالات سایت با پایتون آشنا شدید.اما اگر قصد دارید تمام این دانش ها را در یک دوره جامع آموزش ببینید، دوره جامع آموزش برنامه نویسی پایتون مناسب شماست.

2

دوره جامع آموزش تست نفوذ وب

در این دوره که دنیا به سمت اینترنت و وب آمده است و اکثر کسب و کار ها اینترنتی شده، تامین امنیت وبسایت ها به یک مسئله بسیار مهم تبدیل شده است. اگر به دنیای هک و امنیت علاقه دارید یا مدیر یک وبسایت هستید، دوره تست نفوذ وب مناسب شماست.

تمامی موارد مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص تست نفوذ وب در این دوره جامع، ارائه شده است. بنابراین می توانید با تمرین و تلاش و پشتکار، تبدیل به یک متخصص حرفه در زمنیه تست نفوذ وب شوید!

3

دوره جامع آموزش تست نفوذ موبایل

در حال حاظر، بیش از ۹۰ درصد مردم دنیا، حداقل یک موبایل دارند. این آمار شگفت انگیز نیست؟! اما تکلیف امنیت این موبایل ها چه می شود؟ اگر علاقه مند به دنیای هک و امنیت هستید، یا میخواهید بدانید چطور موبایل ها هک می شوند، دوره جامع آموزش تست نفوذ موبایل مناسب شماست.

علاوه بر اصل مطلب که مربوط به امنیت موبایل هاست، برنامه نویسی اندروید و IOS بعلاوه معماری این دو سیستم عامل را برای شما عزیزان شرح دادیم تا با پایه و درک قوی و بالا به سراغ امنیت موبایل بروید!